KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK

Bulunduğunuz internet sitesi (www.metasis.com.tr) Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti’ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Gizlilik Bildirimi

Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti müşterilerinin gizlilik haklarına çok büyük önem vermektedir. Aşağıdaki maddelerde sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konularda bilgi verilmiştir. Bu siteye erişiminiz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitede toplanan kişisel bilgiler, ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek için kullanılır.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.

Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti çalışanlarının veya aracılarının, Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir, ilgili devlet mercileri ile paylaşabilir. Bu durumların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. kişi ve tüzel kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Metasis Technoloji Tic. Ltd. Şti. müşterilerinin bilgilerinin güvenliğini korumayı ilke edinerek, bunu sağlamak adına en ileri teknoloji ile çalışmaktadır. Güvenliği sağlamak amacıyla güvenli ortamlarda elektronik, fiziksel ve yöntemsel önlemler alınmıştır. Sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Sitemiz üzerinden alınan bilgiler SSL( secure socket layer) olarak adlandırılan ve güvenli bilgi aktarımı sağlayan teknoloji ile taşınır. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.